Obama hostí šampióna NBA Golden State Warriors v Bílém domě

Stálý 6ft 7in vysoký mimo Bílý dům po 10minutovém setkání, hvězda Golden State Warriors Draymond Green uvedla, že on a Obama srovnávají poznámky o sportu – a životě.

“Chcete-li si myslet, že byste byli prezidentem, je to jeden z cílů, kdy je to jako hraní v NBA. Je to tak daleko, že nevíte, jak se tam dostanete, “uvedl Green, 25letý předseda. “Takže vy můžete snít o tom, můžete tomu uvěřit, ale jaká je pravděpodobnost, že se to opravdu děje?” “Je to něco, co jsme porovnali s tím, čím procházíme, když jsme na dvoře. práce. Všichni ostatní jsou v úžasu a vzrušeni, ale pro nás jdete ven, budete se snažit dělat tuto práci co nejlépe můžete.Říká, že je to pro něj totéž: někdy se musíte sevřít a ujistit se, že se nedostanete příliš pohodlně, a ujistěte se, že máte hlad a chcete dělat víc. Řekl, že se někdy cítí neskutečně, ale současně dělá vaši práci. “Warriors, se sázkové kanceláře na internetu sídlem v Oaklandu, Kalifornie, porazili Cleveland Cavaliers v loňském finále NBA, aby získali své první šampionáty 40 let. Udělali rekordní start ve své snaze udržet si korunu s 45 vítězstvími a zatím jen čtyři porážky v této sezoně.

Hosting Americké mistrovské sportovní týmy nabídly Obamovi trochu lehké úlevy od úředníků.Přivítal Warriors na ozdobný východní pokoj a sledoval portréty Georgea Washingtona a Theodora Roosevelta, kde nedávné veřejné události zahrnovaly po francouzském prezidentovi tiskovou konferenci po pařížských útocích a slzavou řeč o kontrole zbraní.

Ve čtvrtek se však objevila radost.Nejmocnější muž na světě vyskočil nahoru a dolů na místě v dojmu, že vládne nejcennějšímu hráči Stephovi Currymu, který slaví vítězství nad Washingtonovými čarodějky. “Pro ty z vás, kteří jste včera v noci sledovali hru proti čarodějům, byl – používat slang – byl” klaun “,” řekl Obama smích. “Všichni skočili nahoru a dolů.”

Prezident také poznamenal, jak v létě porazil Curry v golfu, ale strážce obvinil přítomnost agentů tajných bonus ihned po registraci služeb na tom, že ho zastrašuje. “To není případ,” žaloval Obama žalostně. “Ale bude mít další příležitost.” Trenér Warriors Steve Kerr dočasně odstoupil na začátku sezóny kvůli zdravotním problémům ve prospěch Luka Waltona, který vyhrál 39 zápasů a ztratil jen čtyři. “Bohužel, NBA nedovolí, aby Luke počítá ty výhry jako své,” řekl Obama. “Což, člověče, to se nezdá spravedlivé.Byl jsi v rozporu s cynickými, udělal jsi velké věci, vydělal jsi skvělý rekord a nedostáváš dost úvěrů. “” Abych se více smíchu a potlesku, zakřičel: “Neumím si představit, jak To se cítí. ”

Válečníci se stali tak dominantní, že se říká, že revoluci basketbalu, pokračoval Obama. “Jsou tak dobří, že se zdá, že právě rozbíjejí hru. A už nehraji, ale stále myslím trochu o basketbalu a tohle je opravdu jedno z nejlepších, které jsme kdy viděli. “” Velké střelby, skvělé procházky, Míč “jaderných lineup” – to je téměř ne spravedlivé. A hrají nejen dobře, ale hrají dobře. Hrají jako tým způsobem, jak se má basketbal hrát.A je krásné sledovat, když pracují na všech lahvích. ”

Na krátkém recepci se zúčastnil vůdce většinového domu Kevin McCarthy a vůdce Demokratické strany Nancy Pelosi,” jeden z největších fanoušků Golden State Warriors ” . Obama nemohl odolat tomu, aby se několik odkazů na své vlastní milované Chicago Bulls, jejichž záznamy v polovině devadesátých let jsou ohroženy bojovníky. Kerr mu představil válečnou vestu s označením “Obama 44” – je to 44. prezident – a řekl: “Také chci poblahopřát k tomu, že jsem se stal prvním prezidentem v naší velké historii, abychom použili termín” klaunování “. I když možná Teddy Roosevelt ji někde používal, nevím. ”

zdroj: http://cz-bonus.com/unibet

Rate this post